9 лютого 2012 року в публічній бібліотеці №160 сімейного читання відбулось засідання Районного університету культури з циклу
«Патріархи духовного відродження», присвячене 1025 – річчю Хрещення Київської Русі, під назвою
«Преподобний Сергій Радонезький».
Засідання вів протоієрей Діонісій Мартишин, директор духовно – просвітницького Центру імені Святих Апостолів, завідувач кафедри православної культури та технології МАУП. Священник ознайомив слухачів з життям та подвижництвом Преподобного Сергія Радонезького, до чернечого постригу — Варфоломія, який був воістину одним із найвидатніших подвижників благочестя, яких Православна Церква сьогодні знає та молитовно вшановує. Шість століть тому він ніс свій земний подвиг, якому ми не перестаємо дивуватися й нині. Церква іменує його великим подвижником. Він великий своїм істинно християнським терпінням Своїм терпінням він вказує і нам на істинний шлях: у терпінні, через молитву, покаяння, добрі справи та любов до ближнього стяжати мир душі, необхідний, щоб вона стала вмістилищем Святого Духа.
Наприкінці зустрічі протоієрей Діонісій подарував бібліотеці книги з основ православної віри, основ християнської етики, релігійної філософії і релігієзнавства.
21 лютого 2012 року до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав бібліотека №159 провела годину мужності
«Крізь пекло Афганської війни», учасником якої був Голова Центральної контрольно-ревізійної комісії ВГО «Сила і Честь», генерал-майор, учасник бойових дій в Афганістані, командир 56-ої окремої десантно - штурмової бригади – Раєвський Віталій Анатолійович, нагороджений орденами Червоного Прапора, Червоної Зірки, „За службу Батьківщині в ЗС СРСР”, Богдана Хмельницького ІI та ІІI ст., 30 медалями та іменною вогнепальною зброєю. Він поділився своїми спогадами про нелегку службу в Афганістані, продемонстрував відеозаписи з власного відео - архіву. Окрема сторінка заходу була присвячена надзвичайно талановитому українському поету-герою „АІСТу”. Саме таким псевдонімом (абревіатура ініціалів і прізвища російською мовою) підписував свої вірші Олександр Іванович Стовба – лейтенант першого батальйону 66-ї мотострілецької бригади, який трагічно загинув в Афганістані. У виконанні бібліотекарів прозвучали вірші воїна - поета. Розповіді бойового генерала та виступи бібліотекарів знайшли відгук в серцях присутніх на заході студентів радіо – механічного коледжу – майбутніх воїнів – захисників.
24 лютого 2012 року в Публічній бібліотеці сімейного читання №160, в рамках проекту «
Київщина – перлина України» до 80-річчя Київської області, відбулась краєзнавча мандрівка
«Уквітчана садами, Макарівська земля» з використанням відео-презентації «На Київськім поліссі – перлинонька сія…». Гостем заходу був український краєзнавець, журналіст, громадський діяч, Голова Правління ГО «Вікімедія Україна».Член Правління Національної Спілки краєзнавців України, член Національної Спілки журналістів України, лауреат Міжнародної премії імені Олеся Гончара, Євген Васильович Букет, який познайомив присутніх з історією та сьогоденням Макарівського району. Запропонована ним презентація «Історія села Грузького» не залишила байдужим жодного учасника заходу. На згадку про себе, Євген Васильович подарував бібліотеці краєзнавчі книжки.